Знаменитості та пластична хірургія

Lisa-Wrynn-615x460

Ліза Рінна

 Ліза Rinna робила  силікон вводячи їх у своїх знамениті губи багато років тому. Силікон є постійним наповнювач. Він повинен бути введений мікро-крапельками протягом декількох разів. Існує можливість інфікування багатьох років після ін’єкції. Силікон дуже важко видалити. Пані Rinna перенесла операцію багато років тому в спробі зменшити силікон, який не був успішним. Нещодавно у неї була друга операція, яка пройшла успішно.

images220px-NicoleKidmanNov09

Ніколь Кідман

Ніколь Кідман  була живим прикладом того, що ботокс може зробити, коли ботокса занадто багато, м’язи лоба повністю паралізовані. Лобові м’язи не в змозі підняти брови в результаті чого низько стають брови над очима. Красива і талановита пані Кідман, після багатьох років заперечення, нещодавно зізнався у використанні ботокса в минулому, але каже, що вона щаслива тому, що її чоло тепер може рухатися. Не те, щоб її «Botoxed» на чолі коли-небудь заважало її чудовій акторській кар’єрі.

images (1)images (2)

Кортні Кардашян

Грудей + … Кортні Кардашян була грудні імплантати, які в даний час є «незручними в положенні лежачи.»Вона заявляє, що якщо б вона зробити більше дослідження про грудях, що вона, швидше за все б застрягли з тим, що мати-природа дала їй. Сподіваюся уроки Кортні буде служити, щоб допомогти іншим молодим жінкам, коли вони розглядають пластичну операцію на грудях.

heidi-montag-boob-job

Хайді Монтаг

 Хайді Монтаг , робила все. Нею дуже добре разрекламированно 10 процедур пластичної хірургії в один день.« Хірургія зруйнувала мою кар’єру і моє особисте життя і просто принесла багато негативу в мій світ. Я хотіла б сісти в машину часу і повернути все назад як було.

Jennifer-grey

Дженніфер Грей

 Дженніфер Грей відома за те, що робила ринопластику. Ринопластика повинна вирішувати проблеми, які стосуються пацієнта наприклад які заважають дихати. Я пішла на операцію анонімно … тому що мені дуже не подобався мій ніс.

kathy-griffin-no-makeup

Кеті Гріффін

Ніс, брови, тіло, і більше … Кеті Гріффін  пройшли кілька процедур попереднього включаючи ліфтинг брів і носа. «Я зробила ніс, тому що він був великим на жаль, я думаю, що зараз він виглядає краще ….». Вона говорила, що показала свої фотографії з ліпосакції. «Я хочу, щоб жінки знали, коли ви робите ліпосакцію намагаючись бути схожими на знаменитостей, ви спочатку будете схожі, але ви повинні добре подумати над своїм рішенням «.

hd wallpapers-dana-delany-wallpaper-1024x786-wallpaper

The 26th Annual William S. Paley Television Festival: "Desperate Housewives"

Дана Делані

 Дана Делані робила ін’єкції  коли її дерматолог травмував нерв над правим оком викликаючи постійну слабкість. Це ускладнення рідкість! Насправді, настільки рідкісні, що це перший раз, коли я чула про це. Пані Делані стверджує, що для того що б виглядати молодше вона в даний час використовує тільки фарбу для волосся що б виглядати краще.

Блогун – це місце для вашої реклами