Мара Хоффман офіційно запускає Весільні Товари для нареченої

elle-mara-hoffman-3-de

Якщо ваша мрія весілля складається що б сказати «я» хочу весілля на пляжі (або біля океану), то Мара Хоффман може зробити плаття або весільний купальник для вас.В той час як Хоффман більшу частину суконь для її друзів , це перший раз, коли вона офіційно почала весільну лінію. «Я хотіла, мати можливість запропонувати своїм клієнтам варіант весільного плаття на замовлення роблячи для всіх і кожного», пояснила вона. І богемні і доступні стилі всі називають на честь грецьких, римських, і індуїстських богинь, данина захоплення Хоффман міфології, і проекти включають привабливу вишивку, геометричні вирізи з шифонових шарів. Крім того, стандартна ціна коливається загалом від $ 300 до $ 1666.

elle-mara-hoffman-1-de

«Я думаю, що багато хто з моїх дівчаток насправді не в змозі витратити $ 5000 і вище на сукню», сказала Хоффман. Я думаю є спосіб зробити для них спеціальну пропозицію. І їм не доведеться йти на компроміс що б купити плаття меншого якості щоб була ціна низька, або пояснила що можна використовувати спеціальні матеріали, такі як шовк, пропонуючи стилі безпосередньо через її веб-сайт.

elle-mara-hoffman-2-de

Але я була найбільше заинтересованна в тому що б зробити стиль для наречених у купальниках . «Я думала це романтична ідея хтось захоче одружитися зануреним у воду в океан або в красивому озері», зазначила вона і зможе вибрати для цього випадку купальник.

elle-mara-hoffman-5