Тиждень моди в Ісламабаді показує осінь-зима 2013

g_n1076-croped

8 жовтня 2013 (Пакистан)
Серія осінь-зима 2013 колекції, створені модних будинків, текстильних компаній та молоді досвідчені пакистанські дизайнери були представлені на тільки що завершився третьому виданні Тижня моди в Ісламабаді (УПП).
Гюль Ахмед, ведучий групи модних країн, представила свою нову лінію з екзотичної віскози, оксамиту і пашміни. Прикрашений золотими деталями різьби і Пейслі та цифрові відбитки, лінії зробила довгими сукні, палаццо і барвистими в різних розрізах.
Модна марка Couture 69, Усман Dittu, продемонструвала святковий день заходу. На підставі сезон неонового кольору, в збірник увійшли химерні сукні з вирізом ззаду, хустки і традиційні весільні ансамблі у відтінках жовтого з бірюзою.
Ісламабаду Nasia Зафар Koreishi, дизайнер колекції за НЗК, лаконічно відображає складні лінії коротким шаром шифону ,вершини прикрашені блискітками з цікавими вирізами. 
Етикетки, як AP Gallerie, Erum Хан, Envogue Мода, Kayseria, Ittehad текстилю та Sobia Зуха також представили свої останні авангарди діапазонів одягу в трьох-денний фестиваль моди.