Осінь / зима 2011-2012 Хутряні тенденції моди

guccifallrt

Щоб нові дизайнери сезону показали акцент на розкіш, що чудове почуття вишуканості за допомогою нового сезона.Проверьте зовнішній вигляд, запропоновані деякими з найвідоміших дизайнерів у світі, і черпайте натхнення, щоб ви могли засліпити з кожною появою!

Це осінь / зима 2011-2012 хутро відіграє істотну роль, і це модна тенденція, хутро повинне бути предметом розкоші, який завжди буде привертати увагу. 

Подивіться всі моделі, і будьте готові стати жіночними.

guccifall_thumb

marnifall2011r_thumb

pradafallrtw2011_thumb

prabalgurung_thumb

dianevonfurstenbergfallrtw_thumb

Зробити найкраще з нового сезону з короткими або довгими рукавами шуби або жилети, стильні хутряні шарфи, головні убори, рукавички, сумки. Дивовижний світ кольору можуть підкреслити ваш сучасний, екстравагантний або класичний стиль, так вибір на користь класичного чорного або коричневого кольору хутра, такі як зелений, рожевий, фіолетовий, синій. Носіть хутро з чим-небудь зі спідницями або брюками або сукнями для ідеального поєднання, який буде залучати все очі. Модні дизайнери, такі як Celine, Гуччі, Віоннет, Прада, Місон, Emporio Armani тільки кілька дизайнерів, які використовували хутро, щоб підкреслити красу і розкішний стиль своїх творінь, тому зверніть увагу на їх стиль і вибрати пункт хутра, який підходить Вашому стилю і бюджету.

guccifallrtw2011podium_thumbmissonifall2011r2_thumb

valentinofallrtw20112_thumbtherowfall2011_thumb

therowfall20112_thumbmiumiufallrtw2011p_thumb

guccifallrtw2011podium0_thumbroksandailincic_thumb

soniarykielfallr4_thumbsportmaxfall2011_thumb