Хутро у світі моди

Нарешті чергова тиждень моди підійшла до кінця, а разом з нею і тиждень моди Нью-Йорку, показавши нам перші тенденції вже наступного зимового сезону. Що ж, кажу знову – незважаючи на тих, хто не називає шуби ніяк інакше, аніж «шкірки убитих тварин», хутро виходить на стежку війни з усіма разом узятими зеленими рухами. Власне, не подумайте, що мені не шкода звірів – однак, я ставлюся до цього розумно. Полювання – це, безумовно, погано, тим не менш, це заняття вважається самим, що ні на є, аристократичним розвагою. Хутряна ферма ж швидше спосіб задоволення людських фізіологічних потреб, а саме, спрагу зігрітися, адже половина земної кулі, значним шматком якого є наша неосяжна Росія, змушена терпіти взимку, а часом і в інші пори року, неприємні холоду. На щастя, дизайнери йдуть нам на зустріч. Різноманітні шуби, накидки та навітьрукавиці - все покликане зігріти нас, при цьому не на шкоду власним стилем і, звичайно ж, актуальним тенденціям.

wang

wang1

Найщедрішими (а для деяких безжальними) на хутра у цьому сезоні сталиAlexander Wang і Marc Jacobs. І якщо перший намагався навіть моделей, що ходять по подіумуперетворити в хлопчиків під стати мінімалістичною, але при цьому, «волохатої» одязі в поєднанні з величезними хутряними рукавицями, то в Марка все гранично жіночно. Якщо в сезоні, що минає Prada пропонували нам одягатися неодмінно в каракульчу, причому з ніг до голови, включаючи штани, що досить незвично для хутряного одягу, то зараз на п’єдестал виходить пухнастий, довговолосий хутро. Марк Джейкобс виразно переплюнув Prada, продемонструвавши на подіумі хутряне плаття! Що ж, бути може, такий варіант особливо практичний для Росії, однак, тільки уявіть, яке у задушливому приміщенні? Тим не менш, краса вимагає жертв, про що всі прекрасно знають.

Marc Jacobs

Колекція Джейкобса вийшла дивним міксом класики: суміш блискучихдвадцятих і мінімалістичний шестидесятих принесла досить успішний сучасний результат. І, звичайно, хутро вписався як не можна краще, злегка приглушивши сяйво суконь, при цьому додавши ще більше жіночності. Основну роль тут відіграє лисиця, а найголовнішу -чорнобурка, відправляє думками в Росії – адже саме в такому хутрі зовсім недавно ми спостерігали нову Анну Кареніну.

Marc Jacobs1

Думаю, колекція Oscar de la Renta не потребує зайвих слів – це красиво і крапка. Ах так, хутро там теж присутня. Нічого дивного, правда?

Oscar de la Renta

Напевно, багатьом, як і мені, вже набридли вічні хутряні жилетки, які так люблять москвички. Причому, надягають вони абсолютно на все, навіть короткий рукав їм не помеха.BCBG Max Azria зробили ставку на, знову ж таки, длинноворсный хутро і присутність кількох кольорів в одному виробі. Виглядає небанально і дуже затишно!

bsbg

Та й взагалі, хіба може бути який-небудь матеріал приємніше хутра? В такому випадку, якщо ви не на стороні «зелених», запасайтеся ідеями і придивляйтеся до шубок вже влітку – як відомо, у спекотний сезон на хутра найбільші знижки! А особливо, в теплих країнах – ідеальний варіант поєднати приємне з приємним…!