Моніка Беллуччі і її секрети краси

xcitefun-monica-bellucci-350311939

Вага : 135 фунтів ( 61) кг Зріст: 1,70 див.

Моніка Беллуччі актриса і модель, вона має гарну фігуру. Італійська красуня каже: «Я не маю надмірна вага, але я і не товста, і мені це подобається».вона є однією з найелегантніших жінок світу.

Monica Bellucci - 2012 60th San Sebastian IFF-03-560x857

Моніка Беллуччі дотримується збалансовану дієту. Акторка їсть 5 разів на день невеликими порціями, що б схуднути і прийти у форму. Актриса говорить, що багато європейських актриси використовують цей рада що б схуднути і зберегти гарну фігуру, багато книг підтверджують цю стратегію.

Доречі якщо ви шукаєте хороший інтернет-магазин з модною одежою тоді вам слід звернути увагу на www.itaka.in.ua де знайдете широкий асортимент по хорошим цінам!

Monica-Bellucci-monica-bellucci-14169129-1600-1200

Втрату ваги Моніка Беллуччі здійснює тим що плаває 45 хвилин 4 дні в тиждень, актриса каже, що це найкращий спосіб тримати тіло в хорошій формі. Крім того Моніка Беллуччі любить спорт, такий як кік-боксинг і капуэра. Ця пристрасть походить від її чоловіка Венсана Касселя.

Monica-Bellucci-FHM-China-7

Актриса говорить » я відчуваю себе задоволеною собою, не тому що люди кажуть що я красива, а тому що у мене є та життя яку я обрала сама». Моніка Беллуччі більше не хоче жити в Голлівуді, » производителеи одержимі молодістю й красою, у Голлівуді це важко для актриси старше 40 років».