Кращі моделі сезону Весна-Літо 2014 Kazakhstan Fashion Week

photo_9089

29-ти річна Поліна Чепурнова Андрес була обрана агенством як краща модель Kazakhstan Fashion Week сезону Весна-Літо 2014 Року.

Дівчина catwalked у презентації 11 колекції казахстанських та іноземних дизайнерських брендів: Айнур Турисбек (Казахстан), Nina Ruchkina (Росія), » Солодкий Сон » (Німеччина), Vrettos Vrettakos (Греція), Айгуль Касимова (Казахстан), Akananita (Казахстан), ДІ•ENTRE•SI (Казахстан), ” Ерлан Zholdasbek (Казахстан), Леонід ЖЕРЕБЦІВ (Казахстан), Е9 (Yo9) (Казахстан), Kamenskakononova (Україна).

photo_9090

Поліна Чепурнова.

Поліна Чепурнова була в Казахстані в модельному бізнесі вже з 15 років. Вона брала участь у Казахстанської Тижня Моди з самого першого сезону, коли проект був названий Almaty Fashion Week (AFW). «Ігор Горбатенко був моїм першим учителем. Він відомий своїми catwalking школи серед Казахстанських модельних агентств,» сказала Поліна.

Модель закінчила Абилай-Хана казахський університет Міжнародних Відносин та Світових Мов, де вивчала переклад та викладання французької мови. Вона говорить французькою, англійською та турецькою мовами. Поліна працює для запису для Kenguru академія Стилю і журналів. В даний час вона є арт-директор Beautylook.kz сайт для перукарів, візажистів та стилістів.