Як бути щасливою в шлюбі?

0_8ed62_e446b847_L

Багато книг написано про те, що для щастя в родині потрібно стати ідеалом для свого чоловіка. Бути для нього особистим кухарем на кухні, справлятися з прибиранням у будинку, стати хорошою матір’ю для його дітей, щодня втілювати всі його сексуальні фантазії в реальність, і при цьому залишатися ніжною, вірною й поступливою дружиною.

«А це не надто?» – Запитаєте Ви. «Можливо», – відповім я. Адже колись я теж задавала собі це питання. І повірте мені, до моєї величезної радості виявилося, що це зовсім не складно. Адже мова йде про те, щоб зміниться в очах чоловіка, а не насправді.

Дорогі жіночки, якщо ви шукаєте де в інтернеті прикупитися з одежою тоді вам слід звернути увагу на сторінку: недорогая женская одежда оптом де знайдете самі доступні ціні на одежу!

Отже, почнемо готувати чарівний коктейль. Інгредієнти: 200 мл ласки, стільки ж ніжності, 0,5 літра жіночої хитрості, 100 мл розуму, 0,7 грам чарівності і 1 кг мудрості (якщо не вистачає деяких інгредієнтів, то мудрість покриє всі відсутні). Готово! Підносимо коктейль своєму благовірному, і щастя в шлюбі з довгостроковою гарантією на одне століття вам гарантовано.

А тепер детальніше. Якщо одного разу ви встали з вранці з ліжка, побігли на кухню смажити яєчню своєму дорогоцінному, і абсолютно випадково у Вас змішався жовток з білком, після чого Ви отримали сувору догану від свого чоловіка, і залишок такого «щасливого» ранку провели у ванній, плачу гіркими сльозами; якщо ж Вам це все дійсно набридло, то в той же нещасний момент, варто зрозуміти, що все потрібно терміново міняти, з тією ж секунди, причому, раз і назавжди.

Міняти потрібно не тільки себе, звичайно, але і чоловіка, дітей, якщо такі є, навички та навіть домашніх тварин, а найголовніше, в перервах потребують погляди, власні погляди на життя, сім’ю, роботу, на дітей і на побут, такий мстивий і підступний.

Перше, що потрібно зробити на шляху до досконалості, це навчиться справлятися зі своїми емоціями. Повірте, навіть самий люблячий і найспокійніший чоловік не стане терпіти постійно плаче і кричить, як монстр, жінку. Намагайтеся менше дратуватися, не витрачали свої нерви і свою життєву енергію. Просто навчитеся не звертати уваги на дрібниці.

Звичайно, з дрібниць і складається наше життя, але повірте, счастливейший людина той, хто хоча б деякі речі вважає абсолютно неважливими. Адже і справді, є речі і важливіші невдалої яєчні, такі, як Ваше здоров’я, здоров’я чоловіка і дітей.

Я, наприклад, завжди любила чистоту і порядок, але з появою малюка, роздратованість і постійна втома просто атакували мене. І тоді я зрозуміла, що для чоловіка важливий зовсім на натертий до блиску підлогу, а добра, життєрадісна і ніжна дружина.

Друге, золоте правило ставиться з любов’ю і увагою до себе, ненаглядній, єдиною і такою особливою, якій серед щоденної рутини абсолютно не вистачає часу на себе. А воно має бути присутнє – хоча б одну годину на день виключно для власних потреб.

Як відомо, у кожної людини, від народження присутній творча енергія, і необхідно тільки лише направити її в потрібне русло. А направляти її слід щодня, інакше за дрібницями і сумбуром неорганізованості вичерпаються ваші сили, і зникне життєва енергія взагалі.

Та й будь-які навички в цьому житті зайвими не бувають. Згадайте, що Ви завжди хотіли займатися: шиттям, в’язанням, кулінарією, освоїти мистецтво манікюру, а, може бути, ви завжди мріяли написати книгу? Дерзайте, тільки не здавайтеся. І не втрачайте часу – приступайте відразу, не відкладаючи на потім.

Третє, не менш важливе правило, стосується Вашої зовнішності. Як часто Ви приділяєте своїй зовнішності належну увагу? А, адже, всім нам добре відомо, що шкіра, волосся і зуби, потребують щоденного догляду. Для того, щоб залишатися для свого чоловіка єдиною і неповторною, необхідно працювати над собою. І якщо навіть часом бракує грошей на салони, використовуйте народні засоби – вони нічим не гірші збережуть вашу красу. Але все ж у рутині повсякденних проблем все ж відшукайте можливість виділити на себе, кохану, хоча б незначну щомісячну суму і знайти час сходити в перукарню, зробити манікюр і педикюр …

Повірте, це дуже вигідна інвестиція. Доглянутість нам необхідна для впевненості в собі та самореалізації. Та й чоловіки йдуть не з тих жінок, які витрачають на себе гроші, а від тих, які нехтують своєю зовнішністю.

І, по-четверте, хотілося б сказати, про ставлення, навіть про любов до себе. Необхідно навчиться любити і поважати себе, у що б то не стало. Адже поки ми любимо себе, нас люблять і оточуючі. Але оточуючих теж треба любити і бажано такими, які вони є.

Вдосконалять, перевтілюйтеся, будьте жіночною і чарівною. Стати ідеалом для свого чоловіка: спокушатися його, хваліть, дражніть – все, що завгодно, тільки не будьте байдужі до його справ, інтересам, до його здоров’я і всього, що його хвилює.

Навчіться бути щасливою, адже, всі ми чекаємо щастя, не розуміючи, що воно поруч, і потрібно лише навчитися цінувати і дбайливо зберігати його.