Вправи зі скакалкою для схуднення – ключ до здоров’я

Як вибрати скакалку?

Зараз є у продажу скакалки з лічильником калорій. Хоча вони дорожче звичайних скакалок, але краще придбати саме її, щоб відразу контролювати спалені калорії. А якщо вибрати важку скакалку для схуднення ніг, тоді подкачаются і руки.

Щоб вибрати скакалку правильної довжини, потрібно встати на її середину. Якщо руки з затиснутими в них кінцями скакалки дістають до ваших пахв, значить, ви зробили правильний вибір, тому що і довга і коротка – однаково незручні, хоча, з іншого боку, на короткій скакалці важче стрибати, а тому легше схуднути.

В щоденній рубриці корисних посилань хотів би вам порадити хороший холодильник по доступній ціні на сторінці: холодильники Атлант в Киеве на сайті ви також знайдете багато домашньої побутової техніки по доступних цінах!

Як правильно виконувати вправи зі скакалкою для схуднення?

Вправи зі скакалкою для схуднення живота і ніг допоможуть знизити вагу тим, хто не дуже любить ходити в спортзали або зовсім не може відвідувати їх в певний час. Для того щоб кілька разів в день пострибати зі скакалкою, час можна знайти завжди. А результат, що з’явився на вашому тілі через якийсь час, порадує вас і підштовхне до подальших занять. Якщо ви проявите наполегливість і продовжите їх, то обов’язково побачите, як зменшився обсяг ваших стегон, яким став пружним животик і стрункими ніжки. Ви переконаєтеся, що, чим регулярніше заняття, тим ближче до задуманого ідеалу ваше тіло.

Стрибки зі скакалкою, потрібно намагатися торс тримати абсолютно прямо, а руки зігнути в ліктях і притиснути до боків. Стрибати можна відразу на двох ногах або по черзі на кожній. Стрибки можуть імітувати біг на місці, а можна крутити скакалку вперед або, якщо хочете, назад.

В деяких відгуках про скакалках для схуднення пишеться про те, як слід одягатися для занять. На ногах повинні бути легкі капці, а одягнути потрібно якийсь легкий обтягуючий костюм. Це можуть бути короткі шорти або лосини і майка. Якщо є проблеми з колінами, то на них можна одягнути еластичні бинти.

Для того, щоб за допомогою скакалки підтягти м’язи живота, можна робити нахили вперед, згорнувши скакалку в кілька разів і тримаючи її обома руками за кінці. Можна таким же чином повертати тіло по черзі вправо і вліво. Обидва ці вправи призначені для зменшення об’єму живота і зменшення складок на талії.

Якщо використовувати скакалку для схуднення живота, то треба навчитися стрибати на ній не менше 70 разів в хвилину і займатися цим хоча б три рази на тиждень по півгодини. Бажано підстрибувати невисоко (на три сантиметри від підлоги) і приземлятися не на всю стопу, а на подушечки пальців, щоб не травмувати ноги.

Протипоказання до стрибків на скакалці

Протипоказань для занять зі скакалкою небагато, але вони все ж є і краще їх знати, щоб не завдати своєму організму більше шкоди, ніж користі. У багатьох відгуках про скакалкою для схуднення сказано, що обережно підходити до занять зі скакалкою треба людям з хворим серцем, з варикозом, ожиріння високого ступеня. Краще буде, якщо до початку занять ви попросіть поради у свого лікаря. Обережним слід бути людям, у яких остеохондроз або хвороби суглобів.
Будь-яка жінка мріє про гарну фігуру. Щоб досягти цієї заповітної мети, жінки готові піти на будь-які жертви: здатні тижнями сидіти на жорстких дієтах, голодувати, платити великі гроші за косметичні процедури, приймати сумнівні таблетки, – все для того, щоб мати красиве і підтягнуте тіло. І зовсім небагато розуміють, що досягти цього можна без великих грошових витрат з допомогою дозованих фізичних навантажень і правильного збалансованого харчування.

Прекрасний метод для спалювання зайвих калорій – стрибки зі скакалкою для схуднення. Нижче ми опишемо, яку користь організму можуть принести вправи зі скакалкою і як правильно їх виконувати, дамо поради, як вибрати скакалку, а також зупинимося на протипоказання до використання скакалки для зниження ваги.

Користь скакалки для схуднення

Скакалку для схуднення ніг необхідно використовувати лише 20 хвилин в день, а стрибаючи 100 разів у хвилину, можна спалити за ці 20 хвилин 200 кілокалорій. Стрибки зі скакалкою одну годину в день, можна спалити 700 кілокалорій. Виходить так само, як при їзді на велосипеді. Через тиждень-два після регулярних занять зі скакалкою можна помітити, як зменшився обсяг стегон, ніг і талії, якими щільними і стають пружними м’язи, і менш помітним робиться целюліт.

Скакалка принесе користь не тільки для схуднення, але і допоможе зміцнити дихальну і серцево-судинну системи, захистить ноги від варикозу, нарешті, просто звільнить ваш організм від токсинів і шлаків, а ще допоможе розвинути витривалість і зробити красиву поставу. Заняття з звичайної скакалкою за ступенем спалювання калорій можуть зрівнятися з плаванням або тенісом, а також бігом.