Дитяча одежа для хлопчиків і дівчаток

9901_модные_мальчики1

Як тільки лікарі скасували щільне сповивання, мода для новонароджених почала набирати обертів. Комбінезони, боді, носочки, тепер стало можливо все, навіть маленькі копії одягу для дорослих. Маленьких дітей одягають з особливою любов’ю і ретельністю, бажаючи, щоб саме їхній малюк справив враження на оточуючих. Але тут дуже важливе почуття міри, так як одяг для дітей першого року життя, все-таки повинна бути, в першу чергу зручною, безпечною та екологічно чистою. Вимоги російського ГОСТу про застосування техніки зовнішнього шва при виготовленні одягу для новонароджених ніхто не відміняв. А молоді батьки, просто зобов’язані проявити пильність і при виборі одягу спиратися, насамперед, на якість тканини, крою, і забарвлення вироби, інакше вони ризикують завдати шкоди своїй дитині. Доречі хороший асортимент одежі ви можете знайти на сторінці: детская одежда для мальчиков , ваші донечки також не залишуться без гарної одежі… для них ви можете знайти якісну одежу на сторінці: одежда для девочки купить.

Склад. Одяг для дітей повинна виготовлятися тільки з натуральних тканин, так як синтетичні порушують природну терморегуляцію тіла, і можуть викликати ряд шкірних захворювань. Уважно дивіться на етикетки натуральні матеріали – це льон, бавовна, шерсть. Синтетичні: ПЕ – поліефір, ПАН – поліакрилонітрил, ПА – полікапролактам, ПУ – поліуретан. Всі перераховані синтетичні матеріали можуть мати місце, тільки в одязі для дітей старше трьох років.

Модель. Одяг для дитини до трьох років повинна бути в першу чергу безпечною, тобто не містити дрібних аксесуарів, які легко можуть відірватися, а наші маленькі бешкетники, в силу своєї природної допитливості засунути цю красу в ніс, вухо або проковтнути. І тоді симпатичний аксесуар перетворюється на чужорідне тіло, і забезпечує нам не дуже приємний похід до лікаря. Ні в якому разі не можна купувати одяг з гумками, тугими шнурівками або просто сильно обтягуючий, оскільки такий одяг порушує кровообіг в організмі нашого малюка, а це не бажано в такому ніжному віці. Найпростіше вибрати дитячий комбінезон.

Колір. Напевно, вас здивує, але у дітей вже з народження є свої колірні переваги, і психологи давно розвіяли міф про те, що діти в перші місяці життя погано бачать. Як би не так! Вони все бачать і сприймають цей світ з перших хвилин свого народження. Колірна сприйнятливість у дітей вища, ніж у дорослих. Подумайте і ви згадайте, як протестував ваш однорічний малюк, коли ви одягали йому свою улюблену сорочку, яка йому так йшла. Дивно? Ви не могли зрозуміти в чому справа … А вашій дитині просто не подобався колір.

Розмір. Для дітей молодшого віку часто, купують одяг на виріст. Багато провідні виробники дитячого одягу, вже давно пристосувалися, і виготовляють одяг на кілька розмірів вперед. Вони використовують для цього, регульовані лямки на комбінезонах і сарафанах, на брюках стильні двосторонні відвороти, і багато інших секретів. Звичайно, такий одяг затребувана, тому що діти так швидко ростуть.