Поради з вибору дитячого взуття

d6c8f9a50f018c81210b14fccb69786e

Звичайно ж, перше правило – взуття повинна бути зручною. Вона повинна служити хорошою опорою для стопи і дозволяти дитині легко рухатися. Тому дуже важливо, щоб у взутті був супінатор, тобто щоб вона була гнучка.

По-друге, обов’язковий каблучок. Хоча б маленький – 0,3-0,5 см. Плоска підошва для повсякденного взуття неприпустима! Без каблука може бути тільки спортивне взуття, але її дитина не повинна носити постійно.

До речі, якщо ви шукаєте де придбати дитяче взуття в інтернеті тоді вам слід звернути вашу увагу на посилання:  обувь для детей де неодмінно знайдете, щось цікаве для своїх малюків по доступній ціні!

Також слід звернути увагу на бік і задник – вони повинні бути жорсткими. Особливо це актуально для маленьких дітей, які часто підвертають ногу.

Дуже важливо правильно підібрати розмір взуття. Пам’ятайте: при ходьбі параметри стопи змінюються. Тому внутрішні розміри взуття повинні бути трохи більше розміру стопи в спокійному стані.

Дитяча стопа повинна відчувати себе комфортно. Тому вибирати потрібно взуття з натуральних матеріалів – шкіри або щільного текстилю.

Для малюків найголовніше – зафіксувати гомілковостопний суглоб. У зв’язку з цим їм потрібно взуття з високим задником, але тільки обов’язково заокругленим або у вигляді валика, бажано на шнурочку або липучці. Звертайте увагу на підошву – вона не повинна бути не тільки плоскою, але й слизькою.

У дошкільнят стопа все ще залишається нестійкою, тому всі вимоги до взуття для них ті ж, що і для малюків. І ще одне: не поспішайте відкривати стопу дитини, поки вона остаточно не сформувалася. Відкриті босоніжки і шльопанці можна носити дитині після восьми років за умови, що у нього немає ортопедичної патології.

Ще один дуже важливий момент – де купувати взуття? Головне – не на ринку. Зараз існують спеціальні відділи в дитячих магазинах, а також спеціалізовані взуттєві магазини з відділами дитячого взуття, де можна придбати хорошу якісну взуття для дитини.

Що стосується дітей з порушеннями ходи, то купувати їм взуття потрібно в спеціалізованих ортопедичних салонах. Але для цього необхідно отримати висновок лікаря-ортопеда з рекомендаціями щодо підбору взуття.