Особливості вечірніх плать

E1783

Напередодні суцільних зимових свят багатьох з нас все ще хвилює животрепетне питання – що вдягнути? У самий раз Cosmopolitan опублікував поради щодо вибору вечірніх суконь.

Чи збігається ваша думка з цими модними порадами?

1. Прозорість може бути по-справжньому стильним елементом вечірнього вбрання. Але просвічує матеріал підкладали здешевить образ. Хорошим доповнення до напівпрозорої тканини може стати досить рясний декор: плісировка, вишивка, кристали.

2. Яскраві неонові сукні представлені в нових колекціях Chanel, Givenchy. Однак доречно вони будуть виглядати тільки на пляжній вечірці влітку. І те, якщо не були куплені сусідньому торговому центрі. Ставка на благородні глибокі відтінки або пастельні тони у вашому вечірньому вбранні буде безпрограшною.

3. Масивний декор не повинен нагадувати візерунки на шпалерах. Чим менше кричуща обробка і чим більше вона мініатюрна, тим дорожче виглядає наряд.

4. Скажіть «ні» вбудованим намистам! Вони застаріли. Набагато краще враження справить цікавий крій і справжні аксесуари.

5. Оригінальність – це великий плюс. Але її не варто досягати за рахунок безглуздого крою або театрального декору. Неординарні принти і нестандартні відтінки здатні зробити оригінальним найпростіший наряд.

До речі, якщо ви шукаєте де придбати в інтернеті хороше вечірнє плаття тоді вам слід звернути вашу увагу на вечерние платья киев на сайті якого знайдете багато цікавих моделей по доступних цінах!

6. Багато дівчаток хотіли стати принцесами.

Але ми вже виросли. Залиште рюшики, бантики і обручку діткам.

7. Сукні, створюють ілюзію топа зі спідницею – на хвилі трендів. Однак, на такому контрасті дуже легко потрапити в халепу. Як мінімум, матеріали та їх відтінки повинні гармонійно поєднуватися.

8. Дешевий синтетичний тюль часто гарантує провал образу. Набагато виграшніше виглядає дороге мереживо.

9. Розрізи і вирізи – це чудово. Найактуальніші на сьогодні варіанти: в районі плечей і талії, по нозі. Але не все і відразу!

10. Прозорі вставки надають додаткову інтригу поряд. При цьому варто уникати контрасту за кольором з основною тканиною. І переконатися, що не виставлено напоказ нижню білизну.