Все про фоамірані

1234

Ох, уже ця індустрія рукоділля! З кожним роком все більше нового і цікавого, чого ми несказанно раді. Сьогодні хочу ближче познайомити вас з фоаміраном!

Фоаміран – це синтетичний матеріал, спінена гума. На дотик матеріал нагадує замшу, тому його також називають пластичної замшею. Зустрічається скорочена назва – Фоам.

Доречі хочу вам порадити хороший інтернет-магазин в якому ви можете купить фоамиран по самій доступній ціні в інтернеті!

Багато, хто працює з цим матеріалом, кажуть, що це було кохання з першого погляду :) Точніше з першого дотику. Фоаміран дуже приємний на дотик. Можливо, ви вже знайомі з ним. Знаєте, такі м’які гімнастичні килимки для дітей? Вони робляться з фоамірана. Також його використовують для виробництва дитячих іграшок, тому що матеріал м’який і не токсичний.

Звичайно, Фоам для рукоділля не такий щільний, як для побутових виробів. Матеріал продається листами, які розрізняються по щільності, товщина листа від 1-2 мм. Виробник – Іран, ця країна є Батьківщиною листового фоамірана, але зараз його також роблять в Китаї.

Головний плюс Фоам – його пластичність. Під дією тепла можна додати аркушу будь-яку форму. Якщо прикласти листочок на кілька секунд до нагрітого праски, то матеріал стає абсолютно ручним! Його можна розтягувати, стискати, робити відбитки. Фоаміран добре розтягується (на 10%). І зберігає задану форму.

Не обов’язково для роботи з Фоам використовувати праску. Матеріал змінює форму навіть під дією тепла від рук майстра. Деякі умільці використовують фен для ембоссінга, а хтось навіть щипці для завивки волосся або звичайну свічку. В результаті з плоских листів виходять ось такі витвори мистецтва.

Звичайно, для створення реалістичних квітів одного нагрівання матеріалу мало. Існують спеціальні тиснення для фоамірана. Найчастіше при роботі використовують молдавсько. Молд – це рельєфна форма, за допомогою якої на матеріалі виходить потрібна фактура. Тільки пам’ятайте, що для Фоам підходять тільки тверді молдавсько, за допомогою силіконових якісний відбиток не вийде.