Поради з вибору жакетів

d7

Фігур і об’ємів чимало. І свої моделі жакетів можна вибрати для кожного типу. При цьому фасон вигідно підкреслить достоїнства і приховає всі вади. Якщо недоліків немає, а фігура близька до ідеальної, вибір жакета – завдання досить проста. Кращий варіант – приталений укорочений. Лінія талія в такому випадку виділяється витонченим ремінцем. Кишені в області стегон і інші елементи великої обробки краще виключити.

Надмірну худобу приховають моделі з вовни з «стійкою». Цей варіант хороший для мініатюрних дам. Він додасть візуально вага, а довжину жакета зменшить висока лінія шиї. Досягається акцент на талії і для бюста більше простору. При відсутності талії і проблем з випирає животиком допоможе баска. Ця деталь додасть жіночності і надійно приховає недоліки. Підійде модель до верхньої частини стегна, приталена, зі злегка розширеним низом.

При повненьких стегнах і талії показані розкльошені моделі жакетів, додають витонченості. Не потрібно відразу купувати жакет: важливо бути схожим в ньому, придивитися. І тільки відчувши, що модель своя, можна сміливо вирушати на касу.

До речі для такого типу фігури можемо вам запропонувати:  брендовые жакеты большого размера тут ви знайдете широкий асортимент по самих доступних цінах!

У фігур типу «груша» проблем з моделюванням не виникне, якщо варіант вибрати подовжений, що закриває стегна. Приталений силует акцентує увагу на тонку талію.

Фігура-прямокутник – це відсутність вигинів і округлостей. Створити жіночний силует допоможе довгий приталений піджак з великою кількістю виточок. А чоловічий крій для подібного типу фігури небажаний.

Якщо володарка прямокутної фігури висока на зріст, їй підходять довгі моделі жакетів, приталені або з невираженою талією. Непоганий варіант – напівприлеглий піджак з коміром-шалькой. Під забороною квадратні широкі моделі з великою кількістю горизонтальної обробки.

Вузькі стегна фігури «перевернутий трикутник» приховає приталений жакет довжиною до початку стегон. Небажаний широкі лацкани, великі коміри і підплічники.

Яблучна фігура добре виглядає в жакеті прямому, з накладними кишенями на рівні стегон. Але рукава-ліхтарики і великі підплічники протипоказані. Жакетик повинен сидіти досить вільно, щоб не розходився на талії.

Зайвий обсяг візуально прибере темний колір. Зупинятися на чорному зовсім необов’язково. Цілком припустимі кавовий і синій. Зайва вага знівелює малюнок в вузьку смужку.

Головне – приховати животик, окреслити талію і приховати занадто повні руки. Прямокутний, квадратний силуети, обтягуючі і укорочені моделі жакетів з тонких тканин при зайвій вазі протипоказані.