Івана Трамп колишня спортсменка

Ivana Trump

Івана Трамп: «Я колишня спортсменка лижниця і модель, і мої ноги такі ж довгі і худі і пружні , як, коли я каталася на лижах протягом декількох годин кожен день.»

Мені 64, і я не робила ніяких операцій з моїм обличчям. Я буду боротися проти старіння до тих пір, поки я могу.Мое тіло добре збереглася , мої ноги мої краща особливість тому що я регулярно займалася спортом.

Я люблю міняти очі з допомогою контактних лінз: У мене є синій, лаванда, карі і зелені. Природний колір моїх очей зелений, але коли я щаслива або коли я сумна залежно від обставин вони коричневі.

Я не стежу за специфічною дієтою . Коли ти стаєш спортсменом , певний рівень здоров’я і благополуччя стають обов’язковими для тебе. Навіть у жорсткому нормуванні днів у моїй рідній Чехословаччини, годують молодих спортсменів тому що ми повинні нести прапор країни в міжнародних спортивних змаганнях. Я люблю здорову їжу – овочі, рибу, курку – і, з деяких причин я не можу зрозуміти інших коли вони їдять шоколад або цукерки , тому що я ніколи не насолоджувалася шоколадом або конфетами.Но сири всіх видів я дуже люблю))

Я думаю, що моє обличчя і тіло відображає життя витрачену не дарма . У мене були свої злети і падіння, але я люблю своїх дітей і їхніх дітей, і у мене була хороша життя.